ohlédnutí za Moson Modell Show 2017

Jako tradičně jsme se zúčastnili  Moson Modell Show 2017. Ta se tentokrát konala na novém místě, v nové multifunkční sportovní hale a v přilehlém  Kossuth Lajos Gimnazium. Zatím co hala byla opravdu nová, školní budova již něco pamatovala. Vzhledem ke změně prostorů byl pátek poněkud zmatečný a kdekdo z prodejců hledal své prostory. Nakonec ale snad všichni své místo našli. My jsme dostali třídu až na konci chodby, ale stejně si nás modeláři našli. A tak jsem nad presentačním stolem u vchodu do naší třídy vyměnil zářivky, aby v chodbě bylo alespoň trochu světlo a show mohla začít. Pro permanentní zaneprázdněnost, měli jsme pořád plno, já u stolu, kolegové při prodeji, jsem se ani nikam nepodíval. Čas fotit jsme měli až v neděli po ránu, kdy byli modeláři ještě unaveni bujarým sobotním večerem. Ale jak je vidět z poslední fotky, někteří odolní jedinci z Blavy byli i po ránu v neděli veselí. Už teď se k nim na Bratislavskou zimu těším, ale pít s nimi budu opatrně :-)
A. R.dvě třetiny našeho týmu

presentační stůl naplněný novinkami a připravovanými projekty

připravované modely Mosquito zaujaly opravdu všechnyKomentáře