CMK sety od Special Hobby na Modellbrnu

   Včera jsem zde anoncoval nové plastikové modely Special Hobby, které budou mít premieru na Modellbrnu 16.-17. června 2017. Dnes se podíváme na nové sety řady CMK, které Special Hobby produkuje.
   Na Modellbrnu určitě na našem stánku zakoupíte pět velkých setů a v sérii drobný sad Quick&Easy kola pro A6M5c Zero (pro model Hasegawa 1/32),


opravný set kol na SE.5a (model Eduard 1/48), opravné sety kachních ploch na všechny verze Viggenu 1/48 (modely Special Hobby a Tarangus).

Určitě Vám nabídneme kola na F2A Buffalo 1/72, vhodné pro modely všech výrobců. 
Pro Helldiver firmy Academy Vám nabídneme kola a nové ovládací plochy, stejně jako radar AN/APS-4. Ten použijete nejen pro Helldiver , ale i F6F Hellcat či TBM Avenger a další americké námořní stroje. A ovládací plochy můžete použít i na náš přebal Helldiveru, poslední sériové verze SB2C-5 (model kat. č. SH72350). Pro stavitele čtvrtek bude možná zajímavý set kol pro Sea Vixen (Airfix 1/48) nebo kola pro Junkers Ju 88. 

A pokud Vás letadla nudí, doporučujeme zvířátka. Pokud je milujete, určitě Vás zaujmou koně a slon 1/72. Slona si dokonce můžete koupit figurkami nebo bez figurek. A.R.


Komentáře